HAKKIMIZDA - Erciyes Oto - Her Marka Araç Oto Servisi

HAKKIMIZDA

25 Yılı Aşan Hizmet Süresi Boyunca Sahip Olduğu Bilgi Ve Tecrübeyi, Siz Değerli Müşterilerimiz Ile Paylaşmanın Heyecanını Duymaktayız. Kurulduğu Günden Itibaren Yedek Parça, Oto Tamir Bakım, Onarım Ve Oto Ekspertiz Hizmetleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamız; Ümraniye Çakmak Mahallesinde Olup Varan Caddesi No:39 Adresinde Her Marka Ve Model Araçlarınıza, Sizleri Şaşırtacak Fiyatlarla, A’ Dan Z’ye Ihtiyacınız Olan Tüm Servis Hizmetini Vermekteyiz. Her Marka Araçların Bakım Ve Onarımlarındaki Tecrübemizle, Orijinal Yedek Parça Kullanarak, Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteden Ödün Vermeden, Hem Hızlı Hem De Ekonomik Servis Hizmetini Sunuyoruz.

Tüm Markalara Ait Gelişmiş Arıza Tespit Cihazları Gibi Bir Çok Ekipmanları Ve Uzman Kadrosu Ile, Her Marka Binek Ve Hafif Ticari Araçlarlarda, Mekanik, Elektrik,Elektromekanik , Kaporta, Boya Gibi Tüm Bakım, Onarım Işlerini Yetkili Servis Yeterliliğinde Yapmaktadır. Hizmetlerimiz; , Arıza Durumunda Yol Yardımı, Bakım Onarım-Oto Tamir, Onarım Sonrası Aracınızın Iyi Bir Şekilde Temizliği Ve Istediğiniz Takdirde Adresinize Teslimini De Kapsamaktadır. Firmamızın Değişmez Prensipleri; Daima Kalite, Hizmet, Zamanında Teslim Ve Uygun Fiyat Olmuştur. Başarı Ve Sürekliliğin Teminatının, Hizmette Dürüstlük Ve Kalite Prensibine Inanarak Çalışan Erciyes Otomotiv, Sizlere Bugün Ve Gelecekte Hizmet Vermeyi Arzulamaktadır. Hem Kaliteli, Hem Hızlı, Hem De Ekonomik Servis Hizmeti Almanız Için Sizleri Servisimize Davet Ediyoruz. Gösterdiğiniz Ilgiye Teşekkür Ederiz.

ADRESİMİZ:ÇAKMAK MAHALLESİ VARAN CADDESİ NO:39 ÜMRANİYE/İSTANBUL

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin

UYGUN FİYATLAR


Firmamızda orijinal yedek parçalar kullanılarak en uygun fiyatı size vermek şirket politikamızdır.Sizde bu uygun fiyat ve kampanyalardan adresimize gelerek yararlanabilirsiniz.

25 YILLIK TECRÜBE


25 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet veriyoruz.17 yıllık yetkili servis ve yılların verdiği tecrübeyle bütün marka model araçlarınızın TAMİR BAKIM VE ONARIMINI yapıyoruz.

EN İYİ EKİP


Profesyonel ekibimizle sizlere ÜMRANİYE ÇAKMAK Mahallesi Varan Caddesi No:39'da kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.Bir aile sıcaklığı olan firmamıza sizleride bekliyoruz.Hemen gelin.

MÜKEMMELLİK


Bizi tercih etmeniz için öncelikle yaptığımız işleri firmamıza gelerek referans almanız.En iyi ve mükemmel işçiliği ÜMRANİYE'de biz veriyoruz.

Müşteri Yorumlarımız

 • 1.3 Multijet Linea Sahibiyim Aracıma Sıfırdan Yeni Motor Yaptırdım Çok Memnunum Araçlarını Yaptıracak Arkadaşların En Azından Fikir Almalarını İsterim Çok Teşekkürler

   

  Ahmet Baykal

 • Aracımın Periyodik Bakımlarını ERCİYES OTO Servisine Yaptırdım Hem Uygun Fiyatları Hemde Kısa Sürede Teslim Etmeleri Beni Çok Memnun Etti Bir Daha Ki Bakımda Görüşmek Üzere.

   

  Kübra Güneş

 • 2011 Model Opel Astra Sahibiyim Aracım Elektrik Kesmesinden Dolayı Yolda Kalmıştı Recep Usta Yardımcı Olarak Servise Aracımızı Çektirdik Şarj Dinamosu Tamiri Ve Akü Değişimi Yapılarak Aracımın Tamiri Kısa Sürede Bitti ERCİYES OTO Servisin yoğun ilgisine teşekkürler..

   

  SERKAN Kurt

 • Aracımın Erciyes Oto Servisinde Motor Triger Kayışı Ve Baskı Balatasını Yaptırdım Recep Ustama Çok Teşekkür Ediyorum Bundan Böyle Sürekli Müşterisiyim İnşallah

   

   ENVER Taşçı